29.10.2013

Курка-гриль стала чинником масового отруєння

Правоохоронні органи та працівники СЕС займаються розслідуванням ситуації щодо отруєння курами-гриль більше двадцятьох громадян. На сьогоднішній день відомо, що від неякісної продукції постраждали 17 дорослих людей і чотири дитини. Вони опинились у лікарні після того, як поїли м’ясо птиці. Варто зазначити, що усі пацієнти скуповувались в одному і тому ж супермаркеті. Одним із постраждалих є Ігор Панюта. За його словами, він завжди вживає продукцію, яку виставляє на продаж торгівельний об’єкт, але раніше ні з чим подібним не зіштовхувався.

Та цього разу чоловік разом із сім’єю вирішив попоїсти курки, а вже наступного дня він, його дружина та двоє дітей потрапили до лікарні. Того злощасного дня господар родини придбав у тому ж супермаркеті рибу, але після покупки одразу ж поклав її до морозильної камери холодильника, тому скоріш за все отруєння настало внаслідок вживання курки.

У цьому немає сумніву у фахівців, адже з аналогічними діагнозами до закладу охорони здоров’я потрапили ще 13 пацієнтів. За словами Наталії Тимко, спочатку мова про епідемію не йшла, оскільки вона не знала, що усі хворі купували продукти в одному супермаркеті. Адже деякі з них проживали не у Львові, що і ввело в оману працівників закладу. Усім пацієнтам, котрі вживали м’ясо птиці, був поставлений діагноз гостра кишкова інфекція. До речі, серед 21 жертви епідемії чотири громадянина опинились у лікарні Самбора. Як з’ясувалося пізніше, вони купували курку у тому самому супермаркеті Львова.

Джерело інфекції фахівці шукають не лише в продукції, а й серед працівників торгового закладу. Одразу ж після масового отруєння весь персонал пройшов медичне обстеження. Також власне розслідування пообіцяв провести очільник супермаркету. За його словами, таке ЧП у магазині відбувається перший раз. Хоча, Андрій Маік стверджує, що технологія експорту курки протягом останнього року залишається незмінною, окрім того, товар завжди постачала одна і та ж компанія.

Тепер за справу взялась прокуратура, співробітники саме цієї структури з’ясовуватимуть, хто саме стоїть за отруєнням більше двадцяти людей. Велику роль у їх рішенні відіграють результати експертизи, котрі стануть відомі вже у четвер. Працівники прокуратури мають кілька версій стосовно того, що сталося, але не розголошують їх в інтересах слідства. Найближчим часом ми дізнаємось, хто саме є винуватцем епідемії.

1 ком.

  1. Чомусь жодне з видань не вказує назву супермаркету, вірогідно не хочуть таким чином репутацію собі псувати

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*