27.02.2014

Криміногенна обстановка у Львові є стабільною

Колишнє керівництво львівської міліції майже в повному обсязі покинуло територію міста 26 лютого, про що сповістив Микола Савельєв – головний редактор львівської газети «Ратуша». Тим часом, у Львові все частіше трапляються кримінальні випадки та порушення правил дорожнього руху, на що скаржаться мешканці міста. Микола Савельєв зазначає, що особовий склад міліції Львову залишився без полтавського керівництва. Залишилися тільки начальник управління міліції міста Сергій Зюбаненко і керівник УБНОН Олексій Душенко.

Очолювали міліцію Львову вихідці з Полтави. Минулої ночі вони спакували всі свої речі і разом із родинами вирушили з міста. Є інформація, що шукати їх слід або у Полтаві, або в Криму. Також головний редактор «Ратуші» наголосив, що криміногенна обстановка у Львівській області суттєво погіршилася, не дивлячись на цілодобове патрулювання міста та районів. Головною причиною цьому, на його думку, є відсутність представників правоохоронних органах на робочих місцях. Також стало відомо, що серед учасників Самооборони з’явилися представники криміналу.

У свою чергу, Сергій Зюбаненко – керівник міського управління міліції – спростував цю інформацію. На його думку, криміногенна ситуація у Львові є стабільною. За словами Зюбаненка, усе керівництво міліції Львову знаходиться на робочих місцях, жодна особа територію міста не залишила. Місцями пошкодився зв’язок, але працюють усі без винятку. Однак мешканці все більше скаржаться на порушення правил дорожнього руху у місті, зокрема, на перевищення швидкості та проїзд на заборонений сигнал світлофору.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*