06.03.2014

Кримчани масово прибувають до Львову

Перші сім’ї кримчан, які у цей нелегкий для держави період мають намір перебути у спокійному оточенні, приїхали до Львівщини. На даний момент їх зустріччю та розміщенням займаються громадський сектор львівського Євромайдану та Львівська обласна рада. Петро Колодій – голова облради – організував зустріч із керівництвом санаторіїв Моршина, Трускавця, Немирова та Східниці, під час якої ті висловили свою готовність до прийому кримчан. На вул.. Митрополита Андрея організовано спеціальний пункт прийому, який буде координувати департамент соціального захисту населення.

Як повідомляє прес-служба ЛОР, 29 родин із Криму прибули на Львівщину до 4 березня. Вони складають 105 осіб, 45 з яких не досягли 18-річного віку. Серед них є мешканці Сімферополя, Ялти, Севастополя, Джанкоя та Керчі. У цей нелегкий час депутати львівської обласної ради намагаються забезпечити кримчан цікавою культурною програмою. Для них організовують різноманітні цікаві екскурсії та концерти. Діти у цей час мають продовжити навчання, тож їм мають забезпечити місця у школах. Як розповідає Олег Коляса – представник громадського сектору львівського Євромайдану – через неформальне спілкування із мешканцями півострова у соцмережах також проводиться необхідна робота. Ситуація у державі не є легкою, але проблема фільтрування залишається надалі актуальною, оскільки через необачність ситуацією можуть скористатися небезпечні люди.

Мешканець півострова Роман приїхав до Львову разом із родиною – жінкою та дітьми 4-х та 6-ти років. За його словами, родина, що прийняла їх, виділила їм для проживання цілий поверх власного будинку. Зустріли їх дуже тепло, навіть віддали у користування багато власних меблів та особистих речей. Багато родин згодні прийняти у себе кримських гостей. Про це зазначив Олег Коляса.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*