26.02.2014

КПЛ оголосив про припинення бойкоту та закликав до люстрації

Комітет підприємців Львівщини закликав власників бізнесу негайно припинити хабарництво та виступив проти податкового бойкоту, який було оголошено 3 лютого цього року. Також комітет підприємств оголосив вимогу – ухвалити закон «Про люстрацію». Зробити це потрібно протягом п’яти днів. Члени комітету – львівські підприємці – оголосили при свій намір відновити сплату усіх податків у держбюджет. Також вони закликали усіх підприємців України, які виступили на підтримку податкового бойкоту, до відновлення платіжної дисципліни.

Хочемо нагадати, що 3 лютого комітетом підприємців Львівщини було оголошено призупинення виплати податкових платежів до державного бюджету. За словами членів комітету, це було зроблено для того, щоб припинити фінансування спецпідрозділів, які жорстоко придушували масові протести зі сторони громадян. Багато підприємців у Львові та інших регіонах України виступили на підтримку цього рішення. Комітет також закликав Львівських підприємців припинити підтримувати діючих чиновників за допомогою хабарів. Натомість прозвучало закликання до підтримки створення інституцій, які зроблять неможливими перетворення членів нової влади з народного слуги на корупціонерів.

У той же час підприємці Львівщини виступили з вимогою до влади розпочати процес дерегуляції львівського бізнесу, тобто знищити існуючі перешкоди для чесного проведення підприємницької діяльності. Окрім цього, комітет підприємців пообіцяв, що у разі невиконання Верховної Ради їх вимоги у п’ятиденний термін ухвалити закон «Про люстрацію», негайно організувати акції громадської непокори. Обов’язкову процедуру люстрації мають пройти представники судів, МВС, органів прокуратури, податкової інспекції та митниці.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*