28.10.2013

Комуністам заборонили святкувати День звільнення від фашистів

Усі ми пам’ятаємо той період, коли одразу ж після формування нового складу Верховної Ради регіонали тісно співпрацювали с комуністами. Цей Союз був спрямований на те, щоб «зламати руки» опозиції. Але представники політичних сил «Свобода», «Удар» та «Батьківщина» змогли вистояти. Мало того, вони змусили Партію Регіонів відмовитись від дружби з партією, очолюваною Петром Симоненком. Чимала заслуга в цьому потенціального підписання угоди з ЄС про асоціацію. Тому сьогодні державна влада без вагань суперечить комуністам та йде на поступки львівським мешканцям.

Як відомо, 28 жовтня Україна відзначатиме День звільнення від фашистських загарбників. Ще рік тому регіонали не враховували думки мешканців Західної України і підтримували проведення мітингів в рамках даного свята. Але нещодавно Окружний адміністративний суд заборонив представникам КПУ брати участь у заходах, пов’язаних із подіями 28 жовтня. Таке рішення було ухвалено з метою запобігання виникнення провокацій зі сторони комуністів. Це дуже важливо напередодні підписання угоди про асоціацію з ЄС, проти якої виступають «червоні».

Варто зазначити, що представники влади виконали рішення суду. 28 жовтня вони завітали до «Холму Слави» у якості фізичних осіб, тобто звичайних громадян, і без різних натяків на провокації тихенько поклали квіти біля могил солдат. Церемонія не супроводжувалась мітингами, також комуністи залишили вдома червоні прапори та іншу притаманну їм символіку. Постанова щодо заборони масового святкування Дня звільнення від фашистських загарбників пояснюється тим, що до міської ради надійшло багато пропозицій стосовно проведення заходів. Причому усі заявники хотіли святкувати на одному і тому ж місці.

До прикладу, активність проявила організація «Сокіл», котра за політичними переконаннями значно відрізняється від комуністів. Таку інформацію надав Любомир Мельничук, котрий представляє партію «Свобода» і займає посаду голови постійної комісії депутатської діяльності законності міськради. Звісно, зустріч двох протилежних організацій супроводжувалася б провокаціями, причому вони могли б лунати як з однієї, так і іншої сторони. Чинна влада не хоче такого розвитку подій, тому і ухвалила рішення заборонити КПУ відзначати свято.

1 ком.

  1. Олег Макогон

    Вважаю, що влада вчинила правильно, наразі нам провокації точно не потрібні, і так їх вистачає протягом року

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*