16.01.2014

Компанія «МТС» є організатором льодового катка у Львові

Партнером льодового катка, котрий був облаштований на площі Ринок, є відома українська компанія «МТС». Співробітництво передбачає надання фінансової та організаційної допомоги. Свою діяльність у соціальній сфері мобільний оператор веде в рамках підтримки збірної України на Зимових Олімпійських іграх, котрі відбудуться найближчим часом в Росії. До того ж, облаштування катка є важливим етапом в реалізації програми популяризації спорту та пропаганди здорового способу життя.

Компанія «МТС Україна» вже не вперше надає свою допомогу львівській громаді. Як відомо, влітку минулого року мобільний оператор організував благодійний велопрокат. Він припинив свою діяльність напередодні зими через погодні умови, та скоріш за все, з приходом теплого циклону люди знов матимуть можливість користуватись механічними транспортними засобами. Поява льодового катка є логічним шагом у холодну пору року, як бачимо, «МТС» не бачить перепон для реалізації спортивних проектів. Мобільний оператор дає раду іншим підприємствам брати приклад.

Дмитро Пономаренко, котрий є директором Західного територіального управління корпорації, зазначає, що мобільний оператор не може перебувати осторонь. За його словами, керівництво робить усе можливе, аби абоненти мали намір дотримуватись здорового способу життя. Окрім того, льодовий каток здатен популяризувати зимові види спорту серед львів’ян. Це вкрай важливо напередодні Олімпійських ігор у Сочі, адже наші земляки потребуватимуть допомоги.

Площа льодового катка, котрий знаходиться у центрі міста, складає 800 квадратних метрів. За статистикою щодня його відвідує у середньому 20 тисяч чоловік. Об’єкт працює без вихідних у період з 10-ї ранку до 22:00. Якщо ви найближчим часом плануєте відвідати Львів, то шукайте каток на північній стороні площі Ринок.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*