15.03.2014

Колишні «беркутівці» отримали допомогу від бізнесменів

Львівська громада зайвий раз довела той факт, що вона здатна стримувати слово. Ще під час революції на Майдані наші підприємці пообіцяли бійцям спецпідрозділу «Беркут» нові робочі місця та матеріальну допомогу у тому випадку, якщо ті покинуть ряди спецпризначення. Звичайно, через боязливість далеко не всі погодились зняти погони, але були і люди, котрі вирішили ризикнути та зробили важливий в історії крок. Забезпечення матеріальною допомогою є віддяка за те, що спрецпризначенці відмовились виконувати накази «царька» та його компанії.

До сьогоднішнього дня грошові компенсації отримали три бійця. Мова йде про тих «беркутівців», які склали свої повноваження прямо на Майдані. Вони пішли на свій страх та ризик та своїм чинком довели, що завжди перебуватимуть на стороні народу. У підсумку про свій крок не пожалкували, адже для багатьох людей ці громадяни сьогодні є чи не героями. Вони одні із перших силовиків, котрі не погодились відчинятись колишній владі.

Ще один чоловік вдало влаштувався в охоронну фірму. Важливу роль в даному випадку зіграли представники бізнесу. Саме вони допомагають з наданням грошової компенсації та забезпеченням робочих місць. Ці люди поступили мудро, тому їм не довелось ставати на коліна перед громадою на Майдані. Вони показали, що у них є честь та гідність. До речі, деякі колишні «беркутівці» вдало влаштовуються у відділки міліції.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*