15.02.2014

Кінотеатр ім. І. Миколайчука невдовзі стане міським книгосховищем

Дискусії щодо Кінотеатру ім. Миколайчука ведуться вже не перший рік. Проте донедавна єдиного вирішення проблеми можновладці так і не знайшли.

14 лютого на засіданні Львівської міської ради виконавчим комітетом було прийнято рішення ліквідувати Кінотеатр ім. І. Миколайчука, а все майно передати комунальному підприємству «Адміністративно-технічне управління». У додатку до проекту вказано, що припинення діяльності кінопалацу планувалася ще з 2007 року. У грудні минулого року за наказом управління комунальної власності було створену відповідну комісію, яка, в свою чергу, провела інвентаризацію майна.

Мова йде, насамперед, про передачу старого кінообладнання, зношених меблів та інших речей, непридатних для експлуатації. У перспективі їх можна переробити з метою раціонального використання. Ці засоби виробничого призначення не становлять залишкової вартості, тому управління культури Львівської міської ради не може їх списати. Про це повідомила Ірина Подоляк. Вона також додала, що такої форми власності, як комунальне підприємство, офіційно в Україні не існує. Проте подібних закладів у Львові ще багато. Очевидно, що найближчим часом і вони будуть ліквідовані.

Міський голова Андрій Садовий ще раніше повідомляв про те, що кінотеатр повинен стати бібліотекою, а не книгосховищем, як це планувалося зробити. Тому вже два роки в приміщенні ведуться ремонтні роботи, на які з міського бюджету було виділено 900 тис. гривень.

Надалі у приміщенні кінотеатру буде діяти одне з відділень Львівської бібліотеки ім. Стефаника. Там облаштують декілька читальних залів, кожен з яких буде приймати близько півсотні відвідувачів. Жителі міста охоче підтримали таку ідею.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*