20.04.2013

Керівники міста Львова і надалі співпрацюватимуть з Фондом Фрідріха Науманна

Про свій намір заявив мер міста Андрій Садовий під час зустрічі з представниками Фонду Фрідріха Науманна, яка відбулася 18 квітня.

«Для нас співпраця з фондом особлива і дійсно дуже важлива. Ми щиро вдячні керівникам за допомогу, яку вони надають нашому місту. Зокрема, за підтримку Форуму місцевого самоврядування у Львові. Ця подія стала резонансною. І тепер вже учасники зборів виявляють бажання, щоб форум провели і в наступному році», — цитує прес-служба міськради Львова Андрія Садового.

«Тема місцевого самоврядування для нас особлива. Львів – це унікальне місто, особлива частина нашої Батьківщини, тому саме тут ми повинні провести нашу конференцію», — повідомив Рене Клафф керівник Регіонального управління Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, Балтії, Центральної Азії та Південного Кавказу Фонду Фрідріха Науманна.

«Ми вважаємо, що місцеве самоврядування важлива тема для Фонду Фрідріха Науманна. Саме на цьому підгрунті можна досягти тих результатів, які допоможуть демократизації України в цілому. Дуже важливо, щоб такі заходи відбувалися і надалі. Ми дуже раді, що завдяки таким заходам відкриваються нові можливості для співпраці, нашої спільної роботи з прогресивними містами України», — додала Міріам Космель, співкерівник проекту субрегіон Білорусь та Україна з Фонду Фрідріха Науманна.

Нагадаємо. Фонд Фрідріха Науманна — це фонд ліберальних політиків, які своєю роботою прагнуть забезпечити свободу людини та людської гідності.

Освітні програми Фонду базуються на проектах основ держави та громадянського виховання.

В Україні Фонд Фрідріха Науманна діє з листопада 2005 року. В 2007 році було відкрите Київське представництво, а з березня 2009 року дозволена діяльність Фонду в сусідній країні Білорусії.

1 ком.

  1. Мирон Новиков

    Очень важное сотрудничество, хотелось бы, чтобы оно длилось и в дальнейшем будущем

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*