23.01.2014

Керівник управління МВС поки що залишається на своїй посаді

Після того, як мітингувальники захопили будівлю Львівської обласної державної адміністрації, на підмогу активістам прийшло кілька сотень студентів. Вони, як і переважна більшість мешканців регіону, вимагають від Олега Сало відставки. Сьогодні біля адміністративної будівлі працює багато журналістів, котрі постійно беруть інтерв’ю у активної громади. Є інформація, яка ще не підтверджена офіційно, що на даний момент люди допитують у приміщенні ОДА поки ще чинного губернатора. Також репресії застосовуються по відношенню до пана Рудяка, котрий є головним міліціонером в області.

На думку громади, Сало таки буде звільнений зі своєї посади, адже написана ним заява вже зареєстрована в канцелярії. Тому залишається лише дочекатись офіційного ухвалення Президента. В цей час вирішується питання, як в подальшому функціонуватиме облдержадміністрація. Мітингувальники намагаються досягти спільної точки зору стосовно питання, блокувати будівлю з усіх сторін на випадок штурму чи залишити її відчиненою для екскурсії.

До речі, за вимогою громади Олександр Рудяк теж має написати заяву про звільнення з посади керівника обласного управління МВС. Адже львів’янам не подобається те, що він направив частину солдат до Києва. Але цього не сталося, оскільки правоохоронець пообіцяв узаконити народні дружини. До складу цих організацій мають увійти працівники міліції, котрі разом з громадою пильнуватимуть за дотриманням правопорядку у місті. За словами Рудяка, він немає ніякої причетності до тих подій, котрі сьогодні розвертаються в Україні. У разі необхідності керівник УМВС може піти у відставку згідно з рішенням Обласної ради, якщо депутати висловлять недовіру до нього. Окрім того, посадовець зазначив, що Внутрішні війська не планують найближчим часом їхати до столиці.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*