08.07.2014

«Карпати» розписали нульову нічию із болгарським клубом

На разі в українському футбольному чемпіонаті тривають канікули, а клуби в цей час готуються до нового сезону. Не виключенням є і львівська команда, котра представляє наше місто в елітному дивізіоні. У міжсезонні великі навантаження традиційно чергуються із контрольними матчами. Учора відбувся черговий спаринг, який завершився сухою нічиєю. Варто нагадати, що у новому сезоні «Карпати» гратимуть під керівництвом Ігоря Йовічевича.

Суперником львівського клубу була болгарська «Славія», котра продемонструвала, що у неї чудовий колектив та тренер. На рахунок звертати уваги не потрібно, оскільки наставник дав можливість проявити себе практично усім виконавцям, які є у його розпорядженні, в тому числі і наймолодшим. До того ж, результат не є головним наразі, оскільки під час контрольних ігор футболісти відпрацьовують моделі. Варто зазначити, що у поточному міжсезонні це був лише другий спаринг, тому Ігор Йовічевич не придає велике значення тому, що його команда створила так мало гольових моментів. До перерви варто відзначити дальні постріли Михайла Кополовця і Дениса Васіна.

У другому таймі малюнок гри дещо змінився, оскільки у складі «Карпат» вийшли більш досвідчені футболісти. Завдяки діям Бартуловіча, Голодюка, Худоб’яка та Ксьонза лінія півзахисту львівської команди справила гарне враження, передачі стали більш точними. Можливо, якби «свіжа кров» мала більше часу, до досвідченим гравцям вдалося б забити бодай один гол. Але і такий результат новоспечений наставник «Карпат» оцінює, як позитивний.

Львівський клуб має вдосталь часу, аби належним чином підготуватись до нового футбольного сезону. Підготовка нині проходить у Словенії, де для гравців створені комфортні умови, аби вони ні про що не піклувались.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*