26.02.2014

Кампанія полювання на відьом може розпочатися на Львівщині

У Львові стало відомо про існування груп, які в останні дні почали проведення активної боротьби за зайняття престижних посад. Бажаючи зайняти «хлібне» місце, члени групи не зупиняються ні перед чим. Наприклад, на Ростислава Ступницького, директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, готується замах. Про це він повідомив особисто у своєму коментарі Гал-інфо. Зокрема, він наголошує на тому, що вражений безсоромним діям непрошених активістів, які готові йти по трупах заради отримання користі та всенародного визнання, що стало зрозуміло опісля Майдану.
Ростислав Ступницький не приховує всім відомого факту, що управляє львівським обласним департаментом охорони здоров’я медична мафія, яка формувалася протягом багатьох років та майже приватизувала медичну галузь. Завдяки мас-медіа про їх постійні зловживання посадами міг дізнатися кожний. Неодноразово у департаменті проходили службові перевірки, але покарати діючу владу не вдалося через тотальну корумпованість системи.
Ростислав Ступницький зізнається, що після його призначення на посаду, він намагався привести до ладу існуючу систему, але йому, нажаль, це не вдалося, оскільки його наміри були сприйняті негативно. Тепер, прикриваючись подіями на Майдані, члени цього угрупування намагаються усунути того, хто їм заважає. Можна сказати, що сформована мафія медичної системи перейшла до ата кування. Як зазнається Ступницький, проти нього готується ціла низка несправедливих звинувачень. Він не тримається за посаду, але не хоче допустити, щоб медична мафія розгортала полювання на відьом заради своєї користі.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*