26.03.2014

Ірина Сех хоче стати в.о. губернатора

Схоже на те, що Ірина Сех не збирається складати свій мандат від партії «Свобода». Аби зберегти за собою статус народного депутата України, вона попрохала Олександра Турчинова призначити її не губернатором, а виконуючої обов’язки. В такому випадку, згідно з законодавством, громадянин України має право на мандат. Таку інформацію чиновниця надала під час ефіру на телеканалі «Львів». Хоча, насправді громада знає причину даного рішення. Адже голова Львівської облдержадміністрації вже кілька тижнів перебуває на своїй посаді, однак статусу народного депутата не позбавилась. Громада навіть хотіла вирішити це питання через суд, але цьому не судилось статися.

За словами Ірини Сех, вона хоче стати виконуючою обов’язки через нинішню ситуацію в Україні, котра дуже близька до військової. Саме таким явищем вона аргументує власне бажання. Нещодавно губернатор звернулась до Олександра Турчинова з відповідним проханням. Вона хоче, аби виконуючий обов’язки Президента України вніс зміни до Указу, аби пані Сех мала приставку в.о. На даний момент чиновниця перебуває в очікуванні рішення, котре має ухвалити Олександр Турчинов.

Окрім того, Ірина Сех зазначила, що станом на сьогоднішній день довибори на її окрузі пройти не можуть. Тож залишається почекати кілька днів, аби дізнатись, чи дасть спікер Верховної ради керівниці Львівської області нову посаду. Але це навряд чи відбудеться сьогодні, адже в 15:00 Олександр Турчинов виступить із зверненням до громади о 15:00.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*