18.09.2014

Ірина Сех відвідала навчальні заклади, інфраструктура яких розвивається зусиллями німців

Колишній губернатор Львівщини Ірина Сех разом зі своїм одно партійцем побувала у навчальних закладах Буського району. Ці візити були нанесені в рамках проекту розвитку соціальної інфраструктури. Під час поїздки представники «Свободи» відвідали Андріївську школу, Буську ЗОШ №1 та дошкільний заклад «Курочка Ряба» (селище Сторонибаби).

Борис Гринишин, котрий є очільником Буського району, зазначив, що на початку липня він підписав угоду щодо виконання комплексу ремонтно-будівельних робіт селищах с.Задвір’я та Андріївка, а також у місті Буськ. З того моменту пройшло мало часу, але вже сьогодні громада та влада бачить позитивні результати від договору. Про покращення пан Гринишин розповів на прикладі Буської школи №1. За словами посадовця, фінансування даного навчального закладу нині складає 1,2 мільйона гривень. Громада щорічно має витрачати на дотримання установи 15 тисяч, з обласного та районного бюджетів виділяється 120 та 105 тисяч відповідно, а решта суми надається Українським фондом соціальних інвестицій. Окрім шкіл, участь у проекту беруть дитячі садочки. Зокрема, це стосується ДНЗ «Калинонька» (с.Красне) та Народного дому (с. Топорів).

Загалом проектом Сприяння розвитку соціальної інфраструктури передбачено виділення Буському району 8,155 мільйона гривень. Варто зазначити, що левову частку даної суми, а саме 6,524 мільйона, надають німецькі інвестори. Допомога представників Німеччини, за словами керівника Буського району, є очевидною. Європейці перераховують кошти на ремонтні та будівельні роботи, також забезпечують сучасним обладнанням та надають консультаційні послуги населенню. Усі проекти, котрі розробляються німецькими фахівцями, реалізуються на базі культурних і навчальних закладів, а також у закладах охорони здоров’я.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*