19.03.2014

Ірина Сех поділилась думками стосовно дій Мірошниченка

Львівська громада обурена діями Ігоря Мірошниченка, котрий насильно змусив підписати заяву про звільнення директора НТКУ. Ірина Сех пояснила такий вчинок емоційним перенапруженням. Хоча водночас губернатор не виправдовує Перший національний телеканал, адже під час революції він дійсно не освітлював новини не у тому ключі, в якому потрібно це робити. На думку чиновниці, в даному випадку не можна керуватись емоціями, потрібно покладатись лише на холодний розум та гаряче серце. За словами пані Сех, її одно партієць вже готовий відповідати за свій вчинок у відповідності до законодавства.

Своїми думками керівник облдержадміністрації поділились під час невдалого пікету біля будівлі облради. Не дивлячись на чималий ажіотаж, біли адміністративної споруди зібралось надто мало люду, за словами журналістів, освітлювачів новин було значно більше. Тобто можна говорити про те, що громада просто проігнорувала прохання, котре було оголошене під час львівського Єворомайдану.

Найбільш об’єктивну оцінку діям представників «Свободи» дала пані Марія. Вона, до речі, під час парламентських виборів голосувала саме за цю політичну силу. На тлі дій Віктора Януковича свавілля політичної сили Олега Тягнибока ніхто не помічав, але по закінченні революції про неосвіченість цих людей дізналась вся країна. Біля будівлі облради зібралось близько 20 активістів, вони прийшли сюди, незважаючи на рясний дощ.

На щастя, нова влада є більш людянішою по відношенню до громади, тому чоловік із ОДА у ввічливій формі запросив молодих людей на зустріч з губернатором. Бесіда проходила у конференц-залі за участю журналістів. Саме там активісти і задавали свої питання, тримаючи в руках транспаранти.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*