15.03.2014

Ірина Сех побажала успіху захисникам Вітчизни

Не дивлячись на Конституцію, сьогодні є велика вірогідність розколу країни. Як відомо, ініціатива полягає на плечах Президента Росії. Саме він хоче зробити усе можливе, аби велика частина території України відійшла до сусідньої країни. Нашими силами прогнати іноземні війська із Криму не вдасться, тому Міністерство оборони ухвалило рішення укріплювати кордони других регіонів. Адже якщо російські солдати зайдуть з іншого боку, то це вже буде справжня війна.

Днями раніше львівські військовослужбовці, а точніше солдати та офіцери, котрі захищають нашу Вітчизну на території західної частини держави, відправились охороняти кордони з Росією. Загалом було відправлено 311 відважних чоловіків. Проводжала наших героїв не лише громада, а й обласна влада. Зокрема, варто відзначити присутність Ірини Сех. Не дивлячись на те, що населення не дуже добре сприйняло цю жінку на посаді губернатора, але сьогодні потрібно думати не про політику, а про збереження цілісності країни.

Чиновниця погодилась з тим, що перед нею стоять 311 героїв. В якості оберегу пані Сех вручила захисникам Вітчизни ікону.

Як зазначила губернатор, низький рівень розвитку нашої армії можна пояснити діяльністю попередньої влади. Саме вона розвалила ту саму систему своїм режимом. Голова Львівської облдержадміністрації закликала військовослужбовців сказати росіянам «Повертайся додому!». Чиновниця наголосила на тому, що застосовувати зброю в даному випадку недоцільно, адже росіяни тільки і чекають, коли в їх сторону провертить перша куля. Варто врахувати досвід війни Грузії з Росією, коли у Саакашвілі не витримали нерви, внаслідок чого в Абхазії загинуло чимало людей. Ірина Сех висловила сподівання, що українським солдатам не доведеться застосовувати зброю.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*