11.03.2014

Ірина Сех не бажає здавати мандат народного депутата

Не виправдовуючі сподівання львів’ян, Ірина Сех не бажає здавати депутатський мандат, навіть не дивлячись на те, що вже череж два тижні цей вчинок буде вважатися порушенням закону України. Її поведінку можна вважати дивною, оскільки вона бажає голосувати на сесіях, при цьому очолюючи комісію Верховної Ради з питань екології та, крім того, обласний осередок ВО «Свобода». Для оточуючих лишається незрозумілим, як Ірина Сех має намір це все поєднувати та проводити засідання комісії в парламенті. Як стверджує сама пані Ірина, вона не проти здати мандат народного депутата, але мА намір зробити це лише тоді, коли отримає від центральної влади вказівку.

Оксана Дащаківська – голова Комітету виборців Львівщини – повідомляє, що негативне сприймання суспільством нинішньої кадрової політики тісно пов”язане із явищем Євромайдану. Воно є наслідком недовіри суспільства до представників державної влади, яке накопичувалося протягом останніх 20ти років, а також із тотальною корупцією у системі влади. Особливо це явище помітне у силових структурах, зазначає Оксана Дащаківська. Також вона висловилася про те, що Ірина Сех може не сподіватися на те, що за останніми подіями в Україні її дії залишаться непоміченими суспільством. Кожен її крок буде помітний, не зважаючи на тяжке становище України.

За словами Оксани Дащаківської, український народ звик спочатку лементувати, а потім вже з’ясовувати причини того чи іншого кроку влади. Це у корні є невірним, оскільки спочатку треба міркувати, а потім вже робити висновки. Серед представників громадських організацій, яких зараз у Львові утворилося досить багато, повністю відсутнє порозуміння та скоординованість дій. Вони конкурують поміж собою, а мають співпрацювати. Як надалі буде поводити себе Ірина Сех – покаже час.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*