13.01.2014

Інститут міста розробив 29 дорожніх карт

З початку дії проекту «Мистецтво врядування: звітність, відповідальність, прозорість» до сьогоднішнього дня представниками Львівської міської ради було створено 29 дорожніх карт. Цей етап спрямований на швидке отримання послуг, раніше мешканці не мали такої можливості через складність завдання. Директор інституту міста зазначив, що на початку розробки були враховані ті питання, з якими громада частіше всього звертається до посадовців. Аби правильно розробити дорожні карти, мерія консультувалась із фахівцями різних галузей. Адже спеціалісти знать особливості отримання послуги.

Після детальної обробки інформації представники Інституту міста зрозуміли, що деякі процедури можна скоротити. Серед усіх виконаних пунктів Олександр Кобзарев відзначив переведення приміщення житлового фонду в нежитловий, проведення державної реєстрації та внесення змін до неї, припинення діяльності приватного підприємця, передача будинку з балансу ЛКП, реєстрація колективних договорів та ін. Як бачимо, усі ці питання є вкрай важливими до громади, і багато хто з нас не за чутками знає, що їх вирішення потребує чимало часу.

Сьогодні кожен бажаючий маж змогу дізнатись повний перелік дорожніх карт. Ця інформація знаходиться у вільному доступі на сайті Львівської міської ради. Окрім того, її можна прочитати на офіційному порталі Інституту міста. Для тих людей, які не мають змогу відвідати інтернет-ресурс, то найближчим часом інформацію можна буде отримати у Центрі надання адміністративних послуг, котрий знаходиться у приміщенні міської ради.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*