08.03.2014

Громада зірвала презентацію обласного прокурора

Представники «Афганської сотні» та «Правого сектору» заблокували представлення нового обласного прокурора. Відзначимо, що цю посаду офіційно посів Володимир Гураль. Презентація правоохоронця мала б пройти в Палаці залізничників, але біля цієї будівлі зібралось чимало місцевих мешканців. Силовими діями учасники мітингу вивели Гураля на подвір’я, після чого той сів до свого автомобіля та поїхав у невідомому напрямі.

Один із представників «Правого сектору» запевняє, що така людина не може займати високу посаду, адже цей громадянин не відповідає усім вимогам Майдану. У Львові Гураль має дурну славу, у багатьох він асоціюється з особою, котра бере хабарі і не ввічливо поводиться по відношенню до інших. Як зазначає Ігор Коцюруба, свого часу обласний прокурор мав прозвище «Десятка», оскільки мінімальна такса за його послуги складала 10 тисяч доларів.

Активісти пообіцяли, що найближчим часом нададуть громаді «залізні» докази злочинної діяльності Гураля. Як було зазначено, на даний момент люди займаються збиранням усіх фактів та пошуком очевидців. До речі, власне розслідування ведуть і журналісти.

Що стосується нової кандидатури на посаду обласного прокурора, то мешканці Львова власних варіантів не пропонують. Але вони запевняють, що у цей час займаються пошуками гідної людини, яка б могла докорінно змінити систему. На думку громади, в місті є чимало альтернатив. Також представник «Правого сектору» висловив незадоволення від дій влади щодо призначення на посаду Гепрокурора України Ігоря Махницького. Свою точку зору Ігор Коцюруба не аргументував, але він зізнався, що на такі дії обласна організація вплинути не може, оскільки повноваження організації розповсюджуються лише на межі регіону.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*