10.03.2014

Громада проводить пікет російських товарів біля «Ашану»

Це явище мешканці Львова називають новою війною проти російських окупантів. Черговий раз у нашому місті стартувала акція, котра спрямована на бойкот товарів зі Сходу. Мова йде саме про російську продукцію або ту, що має російські коріння. Сьогодні неподалік від супермаркету «Ашан» активісти роздавали клієнтам торгового закладу та звичайним прохожим флаєрів. Загалом було надано близько семи тисяч листівок. Це інформаційний засіб, на якому представники громадських організацій опублікували перелік «заборонених» брендів. Такі показники оголосив Олег Радик, котрий є співкоординатором проекту.

За словами активіста, цей захід вже дай чималий результат. До прикладу, були люди, котрі собі на вухо шептали «46». Таким чином вони хотіли добре запам’ятати це число. Не варто залишати осторонь допомогу дистриб’юторів, тобто тих спеціалістів, котрі займаються розповсюдженням товарів. Вони за власної ініціативи підказують назви компаній, які ще не встигли увійти до «чорного списку». Охоронці «Ашану» навіть не суперечили діяльності активістів. Вони лишень попросили учасників мітингу трішки посунутись від входу, оскільки в той час до супермаркету мало завітати керівництво. Про сутички мова не йде, адже за словами охоронців, вони завжди на стороні народу та підтримують ініціативу громадськості.

Тому активісти вирішили не зачиняти словесну перепалку чи бійку. До речі, в Першій Приватній Броварні сьогодні спостерігаються чималі проблеми. Один із працівників даної компанії зазначив, що протягом довгого часу персонал не отримує зарплати. Саме тому представники цього підприємства у минулому місяці організували попереджувальний страйк. Не виключно, що мітинг пройде знов найближчим часом.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*