11.03.2014

Громада будує плани, як помститись головному прокурору

Призначення Володимира Гураля на посаду головного прокурора Львівської області громада сприйняла недоброзичливо. Тому природнім виглядає те, що урочиста церемонія представлення правоохоронця була зірвана. Захід не дали провести активісти «Правого сектору» та представники афганської сотні. Вони просто заблокували вхід до Палацу залізничників, де повинна була відбутись прес-конференція. Звичайно, у підсумку вона таки пройшла, але вже на далекій відстані від обурених людей та у присутності лише засобів масової інформації.

Можливо, комусь здалося, що на подіями 7 березня все і закінчиться. Напевне, якби Гураль став прокурором якогось іншого регіону, то так і вийшло б, але не на Львівщині. Вже на 11 березня активісти готують новий сюрприз правоохоронній системі. У ЗМІ розповсюджується інформація, згідно якій протистояння між прокурором та громадою продовжиться у вівторок. Про це одному із інтернет-видань повідомили джерела, близькі до протестувальників. Згідно з планами, прокурор має завітати на своє робоче місце вже сьогодні. Якщо посадовець зробить це, то скоріш за все його просто винесуть із приміщення.

Мова нині йде не про звичайну акцію протесту, а про серйозний сценарій. Одні люди пропонують обмазати правоохоронця дьогтем, аби після цього кинути його у пір’я. Також один із протестувальників запропонував своїм колегам прив’язати Гураля до його робочого крісла., щоб в подальшому у такому вигляді винести чоловіка на вулицю до входу. Кульмінацією такого сценарію є кріплення таблички з надписом «Корупціонер», це буде ще більш ефективний метод, ніж «стовп ганьби».

Не виключно, що у зв’язку з великою напругою у Львові, Гураль вирушив до столиці, аби перечекати там критичний момент. Хоча, якщо до людини ставились недоброзичливо, то робитимуть це і в подальшому.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*