07.03.2014

Грабіжниками кантора у Львові було залишено після себе біля 15 тис. грн

Представники міліції повідомляють, що кількість грошей, викрадених озброєними грабіжниками у пункті обміну у Львові березня, залишилася невідомою. За їх словами, ця інформація була відома лише касиру кантора, який, нажаль, загинув. Правоохоронним органам відомо лише те, що на місці злочину після жахливого випадку виявили близько 16 тис. грн., що були розкидані по підлозі. Як повідомили представники львівської міліції, озброєні грабіжники із обличчями, захованими під масками, пограбували пункт обміну валют у магазині «Темп», що розташований на вул.. Коновальця у Львові.

Світлана Добровольська — начальник МВСУ у Львівській області – у своїх коментарях підтвердила факт страшного злочину. Як вона зазначає, повідомлення про пограбування надійшло до міліції близько 11:40 вчора, 5 березня. У магазин, що по вул.. Коновальця, зайшли дві невідомі особи, що мали при собі зброю, якою і було поранено одного з працівників пункту обміну. Забравши кошти, злочинці втекли з місця злочину автомобілем ВАЗ 2107, що мав червоний колір та державний номер 31874 ТВ. На даний момент працівники правоохоронних органів намагаються встановити точну суму збитків.

Сам автомобіль був знайдений представниками міліції на вул.. Рудницького у Львові. Автомобіль на той час вже був частково пошкоджений вогнем. Як з”ясувалося пізніше, авто було викрадене нападниками, що пограбували пункт обміну. Трапилося це за годину до нападу. Кримінальне провадження, відкрите за цим фактом, вже відкрите. Воно передбачає впровадження санкцій у вигляді позбавлення волі строком від 8ми до 15ти років з повною конфіскацією майна.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*