13.03.2015

Городоцькі добровольці лагодять радянські броньовики

Городоцьким пенсіонерам також захотілось принести користь нашим фронтовикам. Так, вони із диванів перемістились до гаражів, взялись з інструменти та вирішили зайнятись важливою справою – ремонтом застарілої військової техніки.

Ось, вдалось відновити БРДМ, якому вже більше 50-ти років. У нього були проблеми із двигуном, він був у неробочому стані та інші поломки.

Відновлювали техніку усі охочі, які знайомі із слюсарними роботами. Ремонтникам вдалось добре спрацюватись, їм навіть вдалось справитись із поломками швидше ніж планувалось. Думали справитись упродовж двох місяців, а вистачило всього 10 днів.

Коштів для ремонту машини пішло 10 000 грн. Скидались до спільної каси всі мешканці. Допомога поступала від електриків, медиків, депутатів, підприємців, пенсіонерів, студентів та школярів.

Кабіна БРДМ уміщує в себе 5 осіб та може розганятись до 100км/год. Також має можливість плавати. Оснащена додатковими колесами для подолання невеликих окопів. До недоліків бойової машини належить слабка броня та великий розхід палива. Вміщує вона ж палива у двох баках по 140 л.

Після огляду броньовик планують відправити на фронт, і волонтери приймуться за наступний радянський БРДМ. Робітники запевняють, що працюватимуть на совість, злагоджено, і надіються що із грошима проблем не виникне, оскільки у них проживає безліч небайдужих мешканців.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*