20.03.2014

Головний даішник Львова може очолити обласне відомство

Сьогодні у Львівській області вакантна посада керівника ДАІ. МВС висуває свої пропозиції стосовно призначення. Нещодавно Міністерство запропонувало Богдана Мицака. До речі, цей чоловік ще минулого року був головним автоінспектором Львова, але Олександр Рудяк звільнив його, причому за видуманою підставою. Офіційно сумнівний кандидат ще займає свою посаду, оскільки тоді він не залишив пост через лікарняний. Але правоохоронці не кажуть журналістам, яка саме хвороба змусила посадовця злягти на два місяці. На сьогоднішній день його функції виконує Володимир Казмiрук.

Громада диву дається, як можна призначати на посаду керівника ДАІ людину, яка сама не дотримується правил дорожнього руху. Нещодавно на автомобілі чиновника були зафіксовані незаконно монтовані проблискові маячки. На очах у активістів та їх камер Мицак спершу хотів зняти пристрої, адже знав, що у нього немає дозволу на експлуатацію таких засобів. Та врешті решт посадовець відкрутив кришки, тоді як самі пристрої залишились перебувати у салоні. За свій вчинок кандидат у очільники обласного ДАІ має сплатити чималий штраф, сума якого сягає майже 50 тисяч гривень.

Влаштовувати акції протесту громада не збирається, люди просто хочуть зустрітись з потенційним керівником служби автоінспекції та дізнатись про його плани. Члени «Дорожнього контролю» та Varta1 вимагають від влади залучити до діяльності у керівництві ДАІ кількох активістів, аби збільшити вплив на ситуацію, котра спостерігається на наших дорогах.

Однак на 100% казати, що саме Мицак займе посаду, ще рано, адже МВС лише погодило його кандидатуру. Його конкурентом на сьогоднішній день є Степан Харабера, котрий вже очолював обласне ДАІ. Тож доля даної посади буде вирішена вже найближчим часом.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*