05.02.2014

Головна арена Євробаскету-2015 отримала фундамент

Не дивлячись на останні політичні події, котрі безпосередньо стосуються і Львова, наше місто активно готується до Євробаскету-2015. Нещодавно підрядна організація зробила чи не перші кроки у будуванні головної арени чемпіонату Європи. Зокрема, будівельники залили фундамент майбутньої споруди, а в наш час вони займаються встановленням колон. Таку цінну інформацію громадськості надав Володимир Лаврін, котрій керує справами управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів.

Варто зазначити, що континентальна першість з баскетболу пройде вже наступного року. Відповідно, аби задовольнити усі вимоги вищої інстанції, основну частину робіт фахівці мають виконати до кінця 2014 року. Мова йде про зовнішнє будівництво, завершення якого дасть можливість займатись облаштуванням приміщення. На шляху до початку реалізації проекту підрядна організація зіштовхнулась з кількома проблемами. Перше, що працівникам довелось зробити, аби перейти до будування, це вивезти родючий шар ґрунту. Аби арена розташовувалась у заздалегідь обраному місці, довелось використати великий об’єм піску. Також спеціалісти вистелили будівельні під’їзди та виконали чимало іншої роботи.

Для баскетбольної арени та оточуючої території була виділена ділянка площею 5,6 га. До речі, міська рада попіклувалась над тим, аби підрядна організація отримала землю у своє розпорядження безкоштовно. Посприяло у цьому комунальне підприємство «Спорт-ресурс». Після проведення Євробаскету-2015 об’єкт залишиться у розпорядженні інвестору. Очільник закладу має право самостійно вирішувати, яким чином він продовжує керувати ним, аби він не був збитковим. Загальна вартість будівельних робіт складає 410 мільйонів гривень, більше половини цієї суми підприємство витратить у поточному році.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*