27.01.2014

Гімназисти закликали міліціонерів не стріляти в їх батьків

За участі учнів гуманітарної гімназії ім. Олени Степанів у Львові під стінами головного управління МВС в області пройшла акція під назвою «Міліція, не стріляй в тата і маму». Юнаки протягом довгого часу скандували словосполучення «Міліція з народом!», після чого прочитали молитву та проспівали державний гімн. Окрім того, активісти прийшли з великою кількістю транспарантів. Але назад послання не забрали, вони залишили їх біля будівлі УМВС, аби міліція ще раз прочитала прохання громади.

Не дивлячись на велику кількість люду біля споруди, на вулицю до учасників акції так ніхто і не вийшов. Активісти пообіцяли, що не намагатимуться атакувати будівлю управління МВС. Правоохоронці повірили, але задля страхування таки зачинили двері до центрального входу. Також керівництво облаштувало охорону у вигляді кількох міліціонерів. Це були звичайні працівники відомства, адже було враховано той факт, що акцію проводять діти шкільного віку.

По закінченні мітингу до гімназистів підійшло двоє правоохоронців. Вони поцікавились, з якою метою юнаки прийшли до управління та для чого взагалі призначена їх акція. За словами директора навчального закладу, міліціонери отримали інформацію для того, аби не напружувати ситуацію, тобто діяли з метою профілактики, аби попередити можливі розбої.

Лариса Василишин відповіла правоохоронцям, що вона та її підлеглі прийшли сюди для того, щоб провести мирну акцію. За її допомогою діти на чолі зі своїм директором хотіли нагади міліціонерам про їх завдання у державі. адже працівники МВС мають виконувати головне завдання Конституції, а саме охороняти життя громадян. Власною думкою з правоохоронцями поділились і діти. Вони розповіли, що їх батьки мають права висловлювати власну точку зору. Як стало відомо, у більшості з цих юнаків матері та татусі перебувають нині на Майдані у Києві. Тому своєю акцією діти закликали міліціонерів не завдавати шкоду здоров’ю учасникам мирних зібрань.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*