24.01.2014

Фури досі перебувають у нерухомому стані

Львівські активісти блокували дорожню ділянку, котра веде до кордону з Польщею. Зробили це досить примітивним шляхом, а саме підпалом шин. Пікет розпочався ще вчора ввечері приблизно в 22.30. Молоді люди розпалили багаття неподалік від міста Новоярівськ. Не дивлячись на те, що з того моменту пройшло чимало часу, сьогодні на автошляху Львів-Краковець спостерігаються затори серед вантажівок, на одній лінії стоїть близько 70 транспортних засобів. А все через те, що радикально налаштовані особи не дали дозволу працівникам МНС погасити полум’я. Своїх вимог активісти не висувають, вони лише викрикують націоналістичні гасла.

Що стосується легкового транспорту, то він пересувається без проблем. Їх рух контролюють працівники ДПС та Новояворівського райвідділу міліції. Скоріш за все, що фургони свій рух не продовжать, і супротивники влади пояснюють свій вчинок. За їх словами, вони не хочуть допустити того, аби товари підприємств, котрі належать регіоналам, потрапили до споживачів, адже це сприяє покращенню їх фінансового становища. Окрім легкових автомобілів, без проблем пересуваються машини швидкої допомоги.

Розслідуванням цього інциденту вже почали займатись правоохоронці. Як стало відомо, підпал автомобільних шин здійснила група осіб у кількості приблизно 40 чоловік. Це призвело до часткового блокування руху автомобілів. Все те, що відбувається на трасі Львів-Краковець, контролюють співробітники прокуратури.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*