17.11.2013

Фестивальні ночі у Львові змусили не спати мешканців

У місті левів пройшов п’ятий за ліком фестиваль під назвою «Ніч у Львові». Цей захід є традиційним, він проходить у липні та листопаді. Організатори, як і завжди, підготували цікаву програму, мешканцям на вибір було представлено більше ста акцій. Глядач мав змогу обрати будь-яку з них та дізнатись про рідне місто багато чого цікавого. Церемонія відкриття почалась з шоу на ходулях, котре супроводжувалось феєрверками. Цього разу на сцені виступили актори театру «Воскресіння». Далі за графіком у тому самому дворі Ратуші було декілька цікавих номерів, а паралельно проходили інші не менш привабливі заходи.

Протягом всієї ночі вулицями Львова курсували незвичні транспортні засоби у вигляді «Чудо автобуса» та «Чудо потяга». За їх допомогою мешканці мали змогу опинитись у найвіддаленіших куточках міста. Дана акція була в першу чергу цікава поціновувачам історії, адже вони мали змогу дізнатись, яким чином раніше на нашій Батьківщині проходив процес рекламування продукції, а також який відсоток надавали банки Львова. Окрім того, учасники заходу дізнались багато іншої цінної інформації.

Звичайно, гіди розповіли і про традиції міста. Деякі глядачі надягнули тематичне вбрання, чоловіча вишиванка цього вечора була найпоширенішим одягом серед представників сильної статі. Екскурсія була медійною, під час поїздки туристи переглядали відеоматеріали стосовно життя наших предків. Історики розповіли туристам про буденне життя львів’ян та особливості проведення ними дозвілля. Акція була цікавою і для любителів містичного жанру, вони побували у місцях, де мешкають привиди, а також в багатьох інших загадкових вулицях. У рамках фестивальних ночей в Домініканському соборі можна було послухати чарівний спів хору «Soli Deo». Судячи по відгукам глядачів, свято вдалося.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*