13.11.2013

Фестиваль «Співаймо канон» розпочнеться 15 листопада

У місті левів у період з 15 по 17 листопада проходитиме четвертий за ліком хоровий фестиваль під назвою «Співаймо канон». Варто зазначити, що цей захід буде присвяченій творчості наших земляків-композиторів, котрі зробили чималий внесок у розвиток культурної галузі області. Розпочнеться концерт рівно о 15.00, проходитиме він в будівлі Палацу-мистецтв. Звітний фестиваль має бути різностороннім, адже композитори  дадуть глядачам майстер-клас, а також захід є приводом для зустрічі представників та керівників кількох хорів. Очікується, що за перипетіями на сцені спостерігатимуть сотні глядачів.

Реалізація проекту розподілена на кілька стадій. Зокрема, наступного дня після відкриття у Палаці мистецтв буде гаряче, адже на сцену вийдуть колективи з підготовленими номерами та дадуть справжній концерт. Таке явище спостерігатиметься протягом двох днів. За перипетіями на сцені спостерігатимуть представники Львівської міської та обласної ради. На жаль, фестиваль не є міжнародним, але до нього завжди прикута чимала увага. До того ж, участь у фестивалі традиційно візьмуть представники Дублян, Самбора та Здолбунева, варто відзначити також присутність співаків із Миколаївської області. Заявки на участь у церемонії святкування надіслали 18 хорових колективів і цей показник до 15 листопада залишиться незмінним.

Як показує досвід минулорічних проведень фестивалю, «Співаймо канон» завжди приваблює громаду. Що стосується 2013 року, то тоді захід був присвячений українському композитору Богдану Фільц. Тобто, організатори постійно шанують якусь видатну людину таким оригінальним шляхом.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*