21.03.2014

Екс-замісник пшонки йде у президенти

До позачергових президентських виборів залишається трохи більше двох місяців. Та не дивлячись на це, в ЦВК сьогодні зареєстрований лише один кандидат. Звати його Ренат Кузьмін, саме він першим подав заявку на участь у перегонах за верхівку країни. Документи на участь у виборах цей громадянин подав 17 березня. У Львові Кузьмін відомий, як заступник Генерального прокурора. Центрально-виборча комісія не мала жодних підстав для відхилення такої кандидатури, тому під час сесії було прийнято рішення внести громадянина до обліку.

Мабуть, усі знають, що раніше Кузьмін був замісником самого Пшонки, який втік зі свого маєтку, не встигши навіть забрати цінні речі. Розмір застави, котру потрібно сплатити за участь у президентських виборах, сягає показника 2,5 мільйона гривень. Цю суму до ЦВК Ренат Кузьмін вніс ще 14 березня. Як відомо, перегони пройдуть 25 травня, хоча раніше передбачалось, що вони пройдуть лише через рік. Але у зв’язку з останніми політичними подіями Віктор Янукович покинув країну. Таким чином, він автоматично визнав, що не є президентом України, але під час двох прес-конференцій висловлював іншу думку.

У решти потенційних кандидатів залишається близько двох тижнів для подачі документів. Адже остаточний термін закінчується 4 квітня. Серед ймовірних конкурентів Рената Кузьміна можна визначити Віталія Кличка та Петра Порошенка. Також говорять, що балотуватись у президенти буде Юлія Тимошенко, котра наразі перебуває у подорожі. Але, як стало відомо, далеко не всі члени «Батьківщини» схвалюють цю кандидатуру. До того ж, Юлія Володимирівна має не дуже добру репутацію внаслідок перебування на посаді Прем’єр-міністра України.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*