26.04.2013

Два дачні будинки на Львівщині постраждали через паління сухої трави

Нещодавно рятувальникам Львівської області довелося добряче попрацювати. За одну добу вони ліквідували 17 пожеж, які сталися внаслідок паління сухостою.

Наразі, після весняного потепління значно зросла активність громадян стосовно паління сухої трави. Відповідно до цього, зросла і кількість пожеж, що виникають внаслідок порушення елементарних правил безпеки. Шкода, але ніякі застереження пожежників на людей не діють. Не допомагає і вірогідність втрати нажитого майна. Населення не зупиняється: люди активно збирають сміття та палять його. Байдуже, де це відбувається на городах чи на відкритих територіях, адже іноді підсумки досить трагічні.

Зокрема, у вівторок на території Львівської області сталося 38 пожеж, із них половина – через паління сміття та сухої трави. Загальна площа пожежі, яку накоїла суха трава становила 2,5 га. Окрім цього, в результаті 2 пожеж через спалювання сухостою, згоріло 2 дачні будинки.

Події відбулися 23 квітня. В день на пульт зв’язку пожежної служби надійшло повідомлення про пожежу. Виїхавши на місце події, бригада пожежників відразу зрозуміла, що горить суха трава. В результаті вогонь знищив 50 кв.м сухої трави та дерев’яний дачний будиночок.

Того ж дня, але на годину пізніше надійшло схоже повідомлення про пожежу, яка сталася на відкритій території. Окрім сухої трави вогонь знищив і дерев’яний будинок. І лише завдяки оперативній роботі бійців ДСНС вдалося врятувати ще дві будівлі.

Враховуючи вищезгадані події Головне управління ДСНС у Львівській області звернулося до усіх жителів з одним єдиним проханням — дотримуватися заходів з пожежної безпеки і утримуватися від паляння трави на території дач і присадибних ділянок. Ні в якому разі не розводити багаття біля будівель і залишати вогонь без нагляду. Окрім цього не паліть на території лісу – це надзвичайно небезпечно. Пам’ятайте: спалювання сухостою та різного роду сміття поблизу населених пунктів суворо заборонено.

2 комментария

  1. Тетяна Колеснік

    В нашому місті постановою міськради паління листя заборонено. І дуже правильно.

  2. Михаил Кошуцкий

    Как-то в этот период ехал по Львовской области. Из-за дыма не было видно дороги. Почему с этим никто не борется.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*