18.03.2014

Допомога Майдану від мешканців Львівщини

42 вантажівки з харчами та одягом було відправлено на Майдан під час протистоянь. Речі у мішках завантажували настільки швидко, що їх неможливо було навіть порахувати. Про це на прес-конференції, яка відбулася сьогодні, розповів Андрій Салюк, один з координаторів Євромайдану у Львові. Комітет підприємців Львівщини зубрав певну суму грошей, яка і біла витрачена на оплату авто. На сьогоднішній день постраждалим будуть надаватися необхідні харчі, які залишилися з тих днів.

В більшості це постраждалі, які на даний момент знаходяться у лікарнях, а також їх родинам. Допомога також буде надана сім’ям тих людей, що приїздили до Львівщини із різних регіонів Південної та Східної України. Так звані харчові пакети будуть приготовлені для усіх потребуючих. Як розповів Андрій Саллюк, ще третього грудня на Львівщині були створені пункти прийому різного виду допомоги для Майдана. Найактивнішими учасниками можна назвати студентів юридичного факультету, які першими запропонували свою допомогу у сортуванні речей для активістів. Допомогу у вигляді одягу та їжі підвозили з різних куточків Львівщини автомобілями.

За словами А.Салюка, допомагали не лише заможні люди. Серед них були й бабусі, які прагнули віддати останню пенсію на потреби активістів, і студенти, які не пожалкували власної стипендії. Були й ті, хто приносив лише кілька пачок вермішелі швидкого приготування, оскільки самі не мали грошей. Багато речей, продуктів та необхідних медикаментів було передано активістам небайдужими людьми з-за кордону. При чому, люди, які допомагали, не мали з Україною жодних зв’язків. Як відомо, і ина даних момент бажаючих допомогти залишається багато.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*