13.07.2014

До нічного велопробігу приєдналось майже 300 мешканців Львова

У ніч з 12 на 13 липня у Львові відбувся велосипедний заїзд, участь у якому взяли близько 300 активістів. Рух механічних транспортних засобів розпочався о 22:00 в Винниках, а о 23:00 до мешканців та гостей столиці Галичини приєдналась ще одна колона, котра чекала інших учасників заходу біля Оперного театру. Варто відзначити масштабність заїзду, особливо якщо врахувати той факт, що інформація про нього розповсюджувалась лише у громадському транспорті, на стовпах міста та у соціальних мережах.

Серед учасників пробігу було чимало людей, котрі вперше долали великі дистанції на велосипеді. Якщо молоді люди рухались із Винників, то їм довелось проїхати зайвих 20 кілометрів в обидві сторони. Цього разу погода не була доброзичливою, але дощ не завадив активістам здійснити власну мрію. Можливо, легкі опади навпаки допомогли спортсменам-аматорам врятуватись від високої температури. Пробіг був корисним для тих людей, котрі не мають досвіду пересування велосипедом у межах місто. Адже чимало учасників заходу раніше не знали елементарних правил . Кураторам проекту доводилось пояснювати деяким активістам, що їзда на велосипеді не повинна заважати водіям автомобілів та громадського транспорту.

Під час заїзду були і падіння, але частіше всього вони виникали саме через ігнорування правил дорожнього руху. На щастя, обійшлося без травм, ці люди обмежились лише кількома подряпинами. Організатором масштабного заходу була Вікторія Веселовська, цій дівчині вдалося створити справжнє свято. Тепер активісти чекають наступного заїзду, вони пообіцяли, що наступного разу візьмуть разом із собою своїх товаришів. Тому чисельність учасників має бути набагато більшою.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*