14.12.2013

До Львова вже прибула головна новорічна красуня

Львів одним із перших українських міст вслід за Києвом повстав проти політики Президента та Уряду України. Все місто майоріло символікою Євросоюзу. Десятки тисяч місцевих жителів кожного дня виходили на свій Євромайдан і виявляли солідарність із мітингуючими в столиці. Останніми днями у центрі Львова мирну акцію протесту проводять близько тисячі людей. Зменшення кількості пояснюється тим, що всі місцеві майдани переміщаються до столиці.

Тим часом на площі перед знаменитим театром опери та балету імені безсмертної Соломії Крушельницької почали облаштовувати новорічну ялинку. Але цього року вона буде суттєво відрізнятись від своїх попередніх красунь. Найпершою прикрасою, яка з’явилась на ній, виявився синьо-жовтий прапор. Жителі Львова одностайно вирішили змінити не лише своє життя, а й зовнішній вигляд щорічної гості з лісу.

Школярі міста вже почали приносити до місця монтажу малюнки та плакати, де зображена атрибутика Євросоюзу та національна українська символіка. Жвавий інтерес у перехожих викликало іронічне зображення прощання України з Росією та низка інших моментів.

Вісімнадцятиметрова зелена красуня прибула із Східниці і коштує три тисячі гривень. Працівники ЛКП «Зелений Львів» вибирали найкращу з представлених варіантів. Привезли елементи конструкції кількома машинами, деякі з них придбали напередодні виконання замовлення. Купить тягач Howo вигідно саме сьогодні, адже на даний момент ціни на китайські транспортні засоби доступні для багатьох перевізних компаній. Тому навіть якщо організації бракує коштів, краще запозичити необхідну суму, аніж через деякий час витрачати значно більше грошей. Продаж сідлових тягачів сьогодні здійснюється навіть за допомогою інтернету.

Монтажери, які встановлюють ялинку, із задоволенням спілкуються із місцевим населенням та приймають новорічні подарунки для самої ялинки. Вони пояснюють людям, що чекають вказівок від організаторів свята, але принесені малюнки обов’язково будуть прикрашати гілочки. Львівська влада виділила із місцевого бюджету на святкування близько 150 тисяч гривень. З оновленими іграшками та ілюмінацією, милою Снігуронькою та щедрим Дідом Морозом яскрава красуня буде чекати своїх гостей починаючи з 19-го грудня.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*