04.03.2014

Для комфортного проживання кримчан на Львівщині підприємцями були надані готельні комплекси

Мешканці АРК, які мають намір виїхати на тимчасове проживання у Львівську область, тепер можуть звернутися на гарячу лінію львівської облради. Її номер 0-800-501-727.

На тимчасове проживання на Львівщині згодилися жителі Ялти, Євпаторії, Севастополя, Сімферополя, Керчі. Туди в основному готові їхати жінки з дітьми і люди похилого віку. Один додзвонювач цікавився про можливість переїзду двох дорослих з сімома дітьми. Ще один житель Автономної Республіки мав на меті організувати відправлення своєї дружини з піврічною і трирічною дитиною.

Мешканці Львівської області і самого Львова активно виявляли згоду щодо приймання сімей з Кримського півострова. Так, 3 березня з 24:00 до 12:00 на телефон гарячої лінії додзвонилось 18 громадян. Багато хто одразу давав згоду взяти дві-три сім’ї одразу.

Петро Колодій, голова Львівської обласної ради, розповів, що до нього дзвонить дуже багато друзів і знайомих. Серед них є багато підприємців, що згодились надати для людей готельні комплекси. Також дзвонили і представники санаторіїв, які розташовані у курортних зонах. Тому кримчани зможуть не лише проживати з комфортом, а ще й матимуть змогу покращити своє здоров’я в санаторіях Львова. Голова додав, що мешканці Львівщини надають людям допомогу щиро, усвідомлюючи, що роблять спільну народну справу.

Інформацію про бажаючих виїхати з Криму до Львівщини, а також про тих, хто хоче прийняти у себе людей, збирають у відділі соцзахисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*