12.09.2014

Дію залізничного сполучення Кременчук-Львів продовжено

Нещодавно керівництво «Укразалізниці» внесло зміни щодо пересування потягу, котрий сполучає Кременчук та Львів. Згідно з останнім рішенням, це направлення поїзд № 577/578 пересуватиметься до кінця листопада поточного року. Подовження дії направлення пов’язане із великим пасажиропотоком, котрий спостерігається в останні часи.

Варто зазначити, що зазначений рейс був запроваджений 18 серпня. З того моменту і по сьогоднішній день його послугами скористались 6 668 пасажирів. Таких показників вдалося досягти за рахунок оптимального маршруту, адже потяг проїжджає повз такі населені пункти, як Знам’янка, Жмеринка, Христинівка, Хмельницький та Тернопіль. У зв’язку з останніми подіями чимало мешканців їде відпочивати до Західної України, чим і пояснюється така популярність потягу № 577/578.

Із міста на Дніпрі залізничний склад виїжджає лише по парним дням о 14:57, а до столиці Галичини прибуває наступного дня о 10-й годині ранку. У зворотному напрямі потяг вирушає по непарним дням, локомотив стартує з перону о 12:38, а до кінцевого пункту прибуває о пів на сьому ранку. Під час складання графіку враховувались потреби мандрівників, томі він є дуже зручним для громади.

Щоб досягти такої мети, працівникам компанії довелося виконати чимало бюрократичних процедур. у даному випадку знадобилася навіть консультація юриста, котрий допоміг реалізувати задум.

Аби дізнатися інформацію про те, о котрій годині потяг прибуває в один із транзитних пунктів, потрібно відвідати офіційний сайт «Укрзалізниці». Також там можна знайти альтернативні варіанти на випадок відсутності квитків чи незручного часу. Завдяки системі «Букінг» клієнти мають можливість придбати проїзні талони. В залежності від направлення, деякі квитки навіть не потрібно роздруковувати у касі.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*