07.12.2012

Діяльність Львівської прокуратури за останній тиждень листопада

Проти Львівських митників порушено кримінальну справу

Львівською прокуратурою проводиться досудове розслідування за виявленими фактами зловживання службовим становищем посадовцями Львівської митниці на посту «Краківець». Прокуратурою порушено кримінальну справу згідно ч. 3 ст. 364 Кримінального Кодексу України. Працівники митниці звинувачуються у неналежному виконанні своїх обов’язків, ними на територію України, без належного контролю, було пропущено вантажний автомобіль, що перевозив хімічні речовини.

Як з’ясувалося пізніше, під виглядом даного товару на Україну були ввезені одяг, телевізори, автозапчастини, парфуми, загальною вартістю більше 3,6 млн грн., без сплати відповідних бюджетних платежів.

Наслідком такого правопорушення держава отримала збитків більше ніж у 1,2 млн. грн.

 

Також Львівськими правоохоронцями було затримано автомобіль, в якому знаходилося 25 тисяч контрафактних тютюнових пачок на загальну суму 125 тисяч гривень, що випускаються компанією «Імперіал Табоко Продакшин Україна». Керував автомобілем мешканець Києва. На тютюнових пачках були нанесені незаконним шляхом зареєстрований знак компанії «Classik Blue» (Україна). Загальна сума збитків складає 125 тисяч гривень.

За даним фактом розпочато розслідування за статтею КК «Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару»

 

Львівські посадовці райуправління присвоїли 3 млн. гривень.

Львівською прокуратурою виявлені правопорушення посадових осіб Галицького районного відділу освіти міста. У ході проведеного розслідування було з’ясовано, що на протязі січня 2010 року по червень 2012року працівники незаконним шляхом заволоділи бюджетними коштами міста на суму 3млн. гривень.

Посадовці вносили у фінансові звітні документи недостовірну інформацію, що містила завищену нараховану заробітну плату працівникам освітніх закладів Галицького району.

Проти посадовців порушена кримінальна справа та ведеться досудове розслідування слідчими Галицького РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області.

 

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*