04.03.2014

Дівчина зі Львова відвідала столицю і сказала, що прожила інше життя

15-річна школярка зі Львова Катерина Пужак відвідала кілька днів тому Майдан Незалежності. Вона повідомила, що коли прогулювалась Києвом, її душа була переповнена дивними емоціями. Катерині вдалося побачитись з Михайлом Гаврилюком, відомим козаком, і вона з ним навіть сфотографувалась. Своїми враженнями школярка поділилася з усіма в соціальній мережі.

Свою розповідь Катерина почала словами про те, що за цей день вона прожила нове життя. Це було щось незабутнє. Там має побувати кожний громадянин України, щоб відчути бойовий дух.

Також вона повідомила, що потрапила у козацький табір. Зауважує, що там були і жінки, і чоловіки. Зізналась, що ці люди дуже радісно реагують на гостей, полюбляють розповідати їм цікаві історії. Львівська школярка була приємно вражена, що біля кожної палатки з нею привітно віталися фразою «Слава Україні!». Дівчина заявила, що майдан значно відрізняється від тієї картинки, яку транслюють по телевізору.

Катерина розповіла, що раніше вважала, що там знаходяться похмурі і злі люди. Але на справді вони веселі і дуже життєрадісні. Її приємно вразив їхній бойовий дух. Ступивши на територію Майдану, школярка наче потрапила у інший вимір.

Дівчина потрапила в «Український дім». Коли Катерина переступила поріг споруди, перше, що вона відчула, це запах крові. Каже, що там був чоловік з глибокою раною на нозі. Ця рана була від кулі. Також львівська школярка відвідала виставку «мирної » зброї «Беркуту». Їй розповіли, що з такими кулями йдуть на вбивство слонів і кабанів.

Катерина заявила, що вона дуже горда, що поряд живуть такі відважні люди. Вона ще ніколи не розповідала про них її іноземним друзям. Зауважила також, що на спалені будівлі було дуже моторошно дивитись.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*