11.03.2015

Діти пільгових категорій відпочивають у «Молодій гвардії»

В неділю відбувся початок другої тематичної зміни «Школи молодої еліти». До Українського дитячого центру «Молода гвардія» вирушило п’ятдесят дітей із певними соціальними пільгами. Починаючи з цього року вже 90 таких дітей було направлено для відпочинку у УДЦ.

Першочергову можливість потрапити до даного дитячого центру мають діти-сироти, біти без батьківської опіки, діти-інваліди, діти, котрі проживають у малозабезпечених сім’ях, дітям переселенцям та тим дітям, котрі знаходяться на обліку у диспансері.

ЗОШ І-ІІІ ступенів при цьому продовжує працювати, виконуючи навчальну програму. Навчальний план трохи відмінний від планів звичайних шкіл, тут враховується специфіка сезонної школи.

Щоб з цікавістю та користю проводити дозвілля, діти проводять час у творчих майстернях. Змагаються у спортивних естафетах, заходах,які призначені фізично розвивати дітей, сприяти їхньому спортивному орієнтуванню на місцевості. Діти грають у командних іграх та конкурсах, зацікавлюють їх і розважальними дискотеками та конкурсами юних талантів.

Термін перебування дітей у центрі становить 21 день.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*