14.03.2014

Деякі кримські родини повернуться додому для участі у референдумі

В наш час російські ЗМІ постійно наголошують на тому, що мешканці України активно залишають територію своєї країни та їдуть на Схід в пошуках кращого життя. Не так давно «Перший канал» допустився ляпу, коли розповідав цю «новину», а на відео показав контрольно-пропускний пункт «Шегині». Згідно з вітчизняною пресою, на сьогоднішній день спостерігається протилежна картина. Станом на 14 березня лише у Львівській області проживає 630 людей, котрі прибули з Криму, Донецької та Луганської областей. Скоріш за все, вони мешкатимуть тут тимчасово, поки не владнається ситуація в «гарячих». Як показує практика, на Захід вирушають переважно діти, жінки та громадяни похилого віку.

Очікується, що сьогодні до Львова прибуде ще 36 чоловік, серед них 13 є дітьми. До речі, у зворотному напрямі найближчим часом поїдуть чотири родини, але тимчасово. Справа у тому, що ці сім’ї виявили бажання взяти участь у референдумі, котрий, як відомо, є незаконним (хоча на думку Росії це не так). На даний момент справами деяких займаються представники Державної міграційної служби. У фахівців цього відомства є вся інформація про людей, які прибули до Західної України з метою безпеки.

Також працівники міграційної служби надають юридичну допомогу громадянам. Як стало відомо зі слів керівника обласної ради, до Львівщини прибув один молодик, не маючи на руках паспорта. На щастя, профільне відомство зреагувало досить швидко, тому громадянин отримає документ, що засвідчує особу, вже найближчим часом. Якщо ви теж опинились у подібній ситуації, то можете сміливо звертатись до державного органу, він завжди напоготові надати допомогу.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*