18.03.2014

Деталі конкурсу «Благодійна Львівщина»

Всі учасники протестного руху, що відбувся в рамках Євромайдана, будуть умовно нагороджені у рамках конкурсу «Благодійна Львівщина 2013», про що повідомив голова організаційного комітету Андрій Породко. За його словами, у зв’язку з насиченими подіями у країні та у Львові зокрема, організатори конкурсу не мали морального права нагороджувати якусь конкретну персону.

Адже у цей час багато людей займалися благодійністю: як відомі бізнесмени, так і старенькі бабусі й дідусі, які віддавали власні пенсії на потреби активістів Євро майдану, так і самі активісти, які не жалкували ні коштів, на часу, ні власного життя. Нагородження цього року відбудеться у приміщенні НКММК «Мистецький Арсенал» 21 березня. Але двох лауреатів конкурсу, все ж таки, було обрано. Хто саме отримає нагроду – наразі не відомо. Про це повідомив Олександр Максимчук, Президент Асоціації благодійників України. За його словами, спочатку було заплановане масштабне видовище, яке мало відбутися у театрі імені Марії Заньковецької.

Мали бути запрошені багато відомих гостей та планувався великий цікавий концерт. Але сталося так, що у Львові організатори заходу вирішили провести нагородження по-іншому. Олександр Максимчук зізнається, що він є гордий за таке рішення і повністю підтримує цю ініціативу. Він пообіцяв, що мешканці Львову будуть відзначені на особливому рівні. Представниками асоціації «Бурштиновий світ» спеціально для переможців конкурсу були виготовлені декоративні статуетки, які отримали назву «Ангели добра».

Артисти, котрі підтримували Україну у скрутні часи, отримали у подарунок гітари Yamaha. Ці музикальні інструменти у своєму класі вважаються найбільш якісними. Пристрої японського виробництва користуються великою популярністю у світі серед професійних діячів.

В майбутньому очікується створення музею досягнень і символіки Євромайдану. Хочемо нагадати, що конкурс «Благодійна Львівщина» був заснований «Асоціацією благодійників України». Метою цього заходу є є розвиток благодійного руху в Україні.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*