18.02.2014

Держава не буде фінансувати розробку логотипу для Олімпійських ігор

Ще в листопаді 2013 року Україна подала заявку до Міжнародного олімпійського комітету, в якій підтвердила своє бажання взяти участь у конкурсі, щоб отримати право проведення у 2022 році зимових Олімпійських ігор. Україна офіційно висунула Львів в якості міста, котре буде приймати спортивний форум. Окрім столиці Галичини, за право проводити Ігри змагатимуться Алмати, Стокгольм, Осло, Пекін та Краків.

Наразі залишається невідомим те, яку суму необхідно витратити на створення та презентацію емблеми Львова. Адже, як повідомляють у Заявковому комітеті, держава не виділила коштів на розробку логотипу та взагалі на роботу комітету.

Працівник профільного департаменту Сергій Ющишин розповів, що фінансує створення емблем сам комітет, який, в свою чергу, продовжує існувати за рахунок інвестицій, благодійних установ, фондів та інших суспільних об’єднань. Тобто державний бюджет на діяльність Заявкового комітету не витрачається.

Серед безлічі популярних організацій, компетентних у розробці логотипів та їх представленні було обрано ті, що надалі працюватимуть над моделюванням логотипу для Львову. Це, насамперед, іноземні компанії «North design» та «TENEO», дизайнери яких подали на розгляд більше десяти зразків емблеми, серед них було обрано лише чотири. І вже 13 січня ці варіанти було висунуто для голосування в соціальній мережі.

Під час проводів української збірної на Олімпіаду в Сочі відбулася урочиста презентація обраного логотипу із зображенням Карпатських гір, за який віддали свій голос близько 30 тисяч українців.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*