12.02.2014

Депутати облради не змогли висловити недовіру губернатору

Громада говорить, що Олег Сало лише дивом залишився до цього часу на посаді голови облдержадміністрації. Учора Львівська облрада намагалась висловити недовіру чинному губернатору, але цього їй так і не вдалось досягти такої мети. Перша причина – відсутність посадовця, котрий нині перебуває у відрядженні в столиці. Окрім того, задля висловлення недовіри депутати не змогли зібрати необхідної кількості голосів. Таку інформацію журналістам надала прес-служба Львівської обласної ради.

За словами Надії Гербкової, керівник регіону так і не виступив із звітом щодо виконання свої зобов’язань. Але навіть якби він і був присутній у сесійній залі, то вийшов би із неї в якості голови облдержадміністрації. Адже для того, щоб висловити недовіру, необхідно набрати певну кількість голосів, тільки в такому раці вимогу можна вважати ефективною.

Як зазначила працівниця прес-служби, учора до зали засідань завітав 71 депутат, в той час як Конституція України вимагає для висловлення недовіри надати дві третини підписів від загальної кількості депутатів. Враховуючи усі фактори, представники влади вирішили перенести захід на наступну неділю. В зазначений день, згідно з графіком, вони вимагатимуть від Олега Сала звіту щодо виконаної роботи.

Варто зазначити, що висловлення недовіри губернатору є ініціативою активістів львівського Євромайдану. Поки йшла сесія, під будівлею обласної ради стояли десятки мітингувальників. Це була мирна акція, за допомогою якої протестувальники висловлювали вимоги. Підбиваючи підсумки, можна констатувати факт, що черговий раз облрада не змогла витіснити Олега Сала.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*