22.04.2013

Цього року вже понад 5,4 тис. львів’ян звернулися за субсидіями

З початку року у Львові за матеріальною допомогою звернулося 5,4 тис. місцевих жителів. Всі вони мали сподівання на державну субсидію. Але не всі отримали позитивну відповідь, із загальної кількості поданих заяв, бажану субсидію отримали 5,3 тис. заявників, що становить 98% всіх призначень. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Подібний відсоток призначень говорить про те, що мешканці Львова добре проінформовані про умови призначення житлових субсидій. Львів’яни знають, які потрібні документи, хто саме може претендувати на соціальну допомогу і куди необхідно звертатись в першу чергу», — повідомила Наталя Федорович, начальник управління соцзахисту Львівської міськради.

Слід додати, що за четвертий квартал 2012 року і перший квартал 2013 року, періоди, на які припадає опалювальний сезон, відділи управління соціального захисту відвідало 15,3 тис. заявників, які бажали оформити державну житлову субсидію. З ціеї кількості заяв субсидії отримали 14,9 тис. сімей, а це становить 97% призначень.

Станом на 1 квітня поточного року загалом державною житловою субсидією скористалися 14,5 тис. сімей Львова.

Нагадаємо, держава призначає житлову субсидію громадянам на термін 6 місяців. По закінченні цього періоду, мешканці, які отримали субсидію повинні підтвердити право на додоаткову пільгу. Для цього їм необхідно звернутись до «єдиної приймалі» районного відділу соцізахисту з відповідними документами.

Для зручності і економії часу львів’ян та оперативності обслуговування, управління соціального захисту надало послугу можливості запису на прийом в телефонному режимі. Для цього львів’янам потрібно попередньо зателефонувати у відділ соціального захисту і записатись на прийом. Мешканці зможуть відвідати управління соцзахисту щовівторка та щочетверга.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*