10.02.2015

Цього року планується завершення низки робіт у оздоровчих таборах області

Відбулось засідання комісії по питанням освіти і науки, на якому депутатами облради була погоджена сума коштів із бюджету області для виконання запланованих завдань «Програми з підтримки і функціонування діючих, відновлення закритих та будівництво нових дитячих закладів оздоровлення та відпочинку» на поточний 2015 рік.

Так, розмовляли про реконструкцію та необхідні будівельні роботи 4-х дитячих закладів для відпочинку та оздоровчих заходів, які розташовані на Львівщині.

900 000 грн планується виділити на те, щоб на турбазі «Карпати» у с. Кам’янка у Сколівському районі побудувати очисні споруди.

Турбаза «Трембіта», із смт. Славського Сколівського району потребує проведення реконструкції – перебудувати харчоблок, спорудити локальні очисні споруди, реконструкція інженерних мереж. Для цього в обласному бюджет виділяють 750 000 грн.

У дитячому центрі «Росинка», що розташований у Жовківському районі передбачається проведення реконструкції медичного пункту, добудову та надбудову додаткових приміщень до існуючої будівлі. Коштів для цього виділяють 850 000 грн.

Ще виділяється мільйон гривень дитячому позаміському відпочинковому закладу «Сокіл», що у с. Сасів у Золочівському районі. Там за допомогою цих коштів у планах спорудити спальні будиночки, реконструювати очисні споруди та інженерні мережі а також благоустроїти територію дитячого закладу.

На наступній сесії Львівської облради ще планується проведення уточнень виділених обласним бюджетом сум коштів.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*