17.03.2015

Ціни на ліки у аптеках

На думку виконавчого директора Галицької фармацевтичної асоціації Нелі Бик,зараз у нашій країні відбувається повний бардак із цінами за ліки.

Ціни на ліки у аптеках ростуть прямо на очах. За тиждень ціна може змінитись навіть на декілька десятків гривень. Пенсіонерам не вистачає грошей на так необхідні їм пігулки. З’явились навіть випадки, коли декілька людей ділять між собою пластинку з таблетками, щоб зекономити на них.

Львів’яни, що стоять у черзі по ліки розповідають, що купляють найнеобхідніше, бо на всі потрібні ліки не вистачає коштів. А ті, хто трохи більше має при собі, намагається придбати наперед, зробивши тим самим запас на майбутнє. Бо невідомо наскільки ціни у аптеках й надалі піднімуться.

Для запасу медикаментів люди вибирають найголовніше – стерильну марлю, йод, етиловий спирт, зеленка, анальгін, цитрамон.

У Європі існує контроль вартості починаючи від виробник і хоходячи аж до збуту. А в нас нажаль такого немає, ще й через стрибки курсу долара ціни на ліки, тим паче іноземні ростуть.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*