13.12.2014

Цікавий Львів

Кожен з мешканців, а також кожен хто хоча б раз відвідав наше місто закоханий в нього. Місцеві знають про нього дуже багато, але ця стаття покликана відкрити багато несподіванок та дивовижних речей навіть для тих, хто вважає, що знає про Львів все.

 

Трохи про архітектуру міста

На даний час «місто лева» рахується одним з найкрасивіших міст Європи і це не дивно, адже до створення його будівель прикладали зусилля найкращі архітектори з усього світу. Саме через поєднання різноманітних стилів Львів є унікальним. Подібне поєднання у такій кількості ніде у світі не знайдеш. Неймовірним є й те, що плани Радянської влади що до знищення старої частини обласного центру не принесли успіху. Крім того місту вдалось пережити дві війни, під час яких місто переходило із одних рук до інших. Як це не дивно, але всі пам’ятки міста дійшли до нашого часу в оригінальному стані і не були зруйновані. Як тут не відкрити рота від цієї краси яка поєднує архітектуру як Сходу так і Заходу.

 

Цікаві місця міста

Визначити найоригінальніші, найцікавіші місця Львова справа далеко не легка, адже обмежує певними рамками, у тому числі й кількості таких об’єктів. Але спробуємо відзначити самі визначні та цікаві:

Кожен із відвідувачів міста просто зобов’язаний побачити площу ринок, що розташована у самому центрі міста. Саме тут розташована Львівська ратуша, яку видно здалеку. Тут відбуваються активні події міста вже понад 500 років. Будинки які розташовані по периметру площі ідеально її доповнюють та підкреслюють її красу.

Багатьом відвідувачам міста, які до того ще жодного разу не були у Львові відомий її Оперний теат р, який є візитною карткою міста. Саме його можна у першу чергу побачити у передачах про місто та побачити у пошукових запитах. Будівля театру побудована у 1901 році та вважається одним із найкрасивіших театрів Європи.

До унікальних можна віднести і вірменську вулицю, яка є також унікальною за своєю архітектурою та своїм неповторним духом.

Далеко не кожне місто Європи може похвалитись красою та не повторністю свого цвинтаря. Саме таким і є Личаківське кладовище. Його краса вражає та захоплює змушуючи кожного задуматись над сенсом життя та тим фактом, що життя рано чи пісно завершується.

Латинський собор також не лишить байдужим нікого.

Палац Потоцьких, Домініканський собор, Каплиця Боїмів, Італійське подвір’я, Високий замок, це мала частина того, що обов’язково варто побачити власними очима.

 

А як же їжа?

Про особливий колорит та смакові якості страв Західної України ходять легенди. Серед візитних карток є Львівська кава та пиво. Крім того не варто забувати і про дуже популярний тут шоколад.

Кількість кафе просто вражає. Особливу відомість здобула так звана «Криївка», кафе оформлене у стилі криївки у яких борці за волю переховувались від солдат НКВС та навчались контр обороні. Про події того часу тут нагадує все. Меню тут теж є досить оригінальне. Але як кажуть – Краще один раз побачити ніж сто разів почути. Звичайно ж для входу у таке кафе необхідно знати пароль, без якого швидше за все вас не пустять.:)

 

Інтернет

Як що ви знаходитесь у самому центрі Львова і вам необхідно скористатись доступом до глобальної мережі Інтернет до ваших послуг безліч точок доступу Wi-Fi велика кількість з яких є безкоштовною. Крім того практично кожне кафе має бездротовий доступ до мережі, який крім того також надається й відвідувачам.

 

Населення

Не дивлячись на те, що розповідають про Львів’ян наприклад у Російській Федерації місцеві є дуже дружні та привітні. За необхідності ніколи не відмовлять незнайомцю надати допомогу. Саме через привітність і запам’ятовуються іноземцям і лишають про себе у більшості випадків позитивні враження. Тому заблукати у Львові тяжко. Адже як кажуть язик і до Києва доведе.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*