16.07.2014

Цікава повчальна акція від правоохоронців Львівщини

Працівниками ДАІ міста Львова була проведена акція, в межах якої вони розповідали дітям про правила безпечного поводження на дорозі та кожній дитині залишили на згадку сонячний браслет, який самі і надягали на дитячі ручки.

Акцію провели у парку ім. Івана Франка. Це місце вибрали тому, що саме у цьому парку в літній період гуляє безліч дітей.

До парку приходять відпочивати цілі родини. Вони шукають затінок, ховаючись під деревами, на лавочках. Також гуляють маленькі дітки із своїми батьками – ходять по доріжці чи катаються на велосипедах, або роликах. Протягом цілого дня у парку весело, шумно та цікаво.

От правоохоронці зустріли маленьку дівчинку Настю, яка прийшла сюди гуляти із бабусею. Працівники міліції розповіли їх, як слід поводитись на дорозі, та що потрібно бути завжди уважною, переходити вулицю тільки у передбаченому для цього місці тау супроводі дорослих.

Після розповіді одягли Насті «чарівний браслет». Він допоможе маленькій дівчинці завжди пам’ятати про поради правоохоронців та бути помітнішою на дорозі.

Крім Насті «сонячні браслети» дістались усім діткам, які на той час відпочивали у парку.

Також працівниками Державтоінспекції була проведена розмова із дітками шкільного віку, та їхніми батьками. ЇМ всім теж прочитали лекцію про дотримання правил безпеки пішоходів, пасажирів різних транспортів та велосипедистів. І наголосили що тільки ті діти, які досягли 14-тирічного віку, мають право виїжджати на велосипеді на дорогу.

Дорослих правоохоронці просили слідкувати за дітьми, слідкувати за їхньою безпекою та вчити їх своїм прикладом, оскільки це є найбільш дієвим способом.

Правоохоронці мають надію, що після цієї акції діти стануть більш обачнішими, а їхні чарівні браслети захищатимуть їх від небезпечних випадків на дорозі, та даруватимуть гарний настрій.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*