12.05.2014

Чи пройде фінал Кубку України у Львові?

На даний момент тисячі львів’ян перебувають в очікуванні екстреного засідання ФФУ. У ході проведення даного заходу футбольні посадовці вирішуватимуть долю Кубку України. Справа у тому, що наше місто є одним із претендентів на проведення фіналу другого за рангом українського турніру. За словами Анатолія Попова, вердикт буде оголошений з дня на день. Окрім Львова, посадовці розглядуватимуть варіант з Полтавою та Києвом. Хоча у випадку зі столицею Україні, за словами віце-президента ФФУ, може виникнути чимало розбіжностей.

Під час розмови Попова з телеведучими каналу «Футбол» стало відомо, що під час обговорення представники Федерації Футболу України спиратимуться на рекомендації МВС. Адже з подачі Міністерства Внутрішніх Справ 29 тур чемпіонату проходив у відсутності глядачів, причому це стосується усіх дивізіонів. Згідно з попередньою домовленістю, вболівальники не матимуть змогу на власні очі подивитись гру між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем». Причому це не залежить від того, де проходитиме поєдинок, у Полтаві чи Львові, де ситуація спокійна.

Тож сьогодні керівництво ФФУ проведе консультації МВС і на основі цього ухвалить рішення відносно проведення фіналу Кубку України та 30 туру. Наразі єдине питання, що хвилює громаду, полягає у присутності вболівальників. Адже у тих регіонах, де пройшли поєдинки, наразі спокійно тому підстав для заборони входу глядачів, на думку мешканців України, сьогодні немає. Нещодавно журналісти із власних джерел дізнались, що найбільш вірогідним кандидатом на проведення фіналу Кубку України є Львів. Джерело: портал Днепр-онлайн.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*