04.01.2015

Чи має якесь законне підґрунтя скандал з «Інтером»?

Завдяки всесвітній мережі Інтернет, доступ до якої є практично в кожній хаті поширювати новини стало дуже просто. Відповідно будь яка подія чи якась ситуація яка має хоч якесь відношення до суспільства миттю розноситься у мережі. Тож немає нічого дивного в тому, що багато хто з мешканців України став критично відноситись до дій телевізійного каналу Інтер. Важко сказати, чи це було зроблено спеціально, чи просто «погано подумали», але в сфері мас медіа робити такі помилки просто неприпустимо.

Мова йде про новорічні розважальні програми з виступами тих Російських артистів які налаштовані проти України і відкрито заявили свою думку.

Але є як кажуть одне але. Скандалу не відбулось би, як би певна група інтернет користувачів не почала роздувати цю подію до неймовірних масштабів. Абсолютно зрозуміло, що кожна людина має право на власну думку, але робити так, що б думка приблизно ста людей виглядала думкою більшості громадян є несправедливо. Помилку в першу чергу зробили ті політики, які приєднались до інтернет закликів. Дійшло до того, що було запропоновано позбавити канал «Інтер» ліцензії на діяльність. Все було б нічого, як би Українське законодавство встановило обмеження на показ певних осіб, тоді б цей весь скандал мав би підґрунтя.

Виходить, що інтернет спільнота чинить тиск на владу стосовно прийняття рішення стосовно «Інтера». Владі буде не легко прийняти рішення 15 січня, адже з точки зору законодавства порушення та злочину не відбулось, а одже й покарання буде безпідставним.

В даному випадку самим розумним буде прийняття відповідних рішень та переліку заборонених персон для показу на українському телебаченні та радіомовленні. Тоді рішення стосовно цих питань стануть законними. Крім того хотілось би побажати нашим політикам менше звертати увагу на те, що пишуть у інтернеті, а робити реальні справи.

Після закликів про заборону роботи «Інтера» невідомі розтрощили вікна офісу. У Львові розпочався збір коштів на білборд що матиме у своєму змісті заклик на бойкот вищезгаданого українського телевізійного каналу.

Для довідки: канал 1+1 також транслював виступ російського співака Олега Газманова, який також відомий проти Українським настроєм. Також у святкові дні канал «ICTV» транслював російські мультфільми які з точки зору українця можуть ображати його почуття.

В даному випадку найкращій спосіб це не дивитись ті передачі які не подобаються. Це буде впливати на рейтинг каналу, що в свою чергу змусить змінити погляди каналу та змінить репертуар. Другий офіційний спосіб, це зміна діючого законодавства стосовно заборони в Україні показу осіб які відкрито підтримують агресію стосовно нашої країни та закликають до сепаратизму, але перелік таких осіб має бути офіційно визнаний та загально, доступно, відкрито відомий.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*